Лімфодренажний масажБажаєте відчути повне розслаблення під час масажу та одночасно поліпшити кровообіг, циркуляцію лімфи та позбавитися зайвої рідини? Спробуйте пневмопресотерапію, або пневмомасаж. Це один з різновидів лімфодренажного масажу. Завдяки ньому ви відчуєте, як вас відпускає напруга, розслаблюються м‘язи, а кожна клітинка шкіри наповнюється киснем. Ви навіть можете поспати!

Як відбувається масаж?
Ви надягаєте спеціальний одноразовий одяг та лягаєте. На ваші руки або ноги одягають еластичні манжети, окремі секції яких почергово заповнюються повітрям. Цей процес контролюється за допомогою комп'ютера. Завдяки цьому поліпшується відток венозної крові, лімфи, міжтканинної рідини, збільшується приплив кров до шкіри, підшкірної клітковині, м'язів.
Сеанс триває 1,5 години. Бажано пройти 8-10 процедур. При необхідності - до 15 процедур. Для утримання стабільного результату курс можна повторювати кожні 6 місяців.

Що дає така процедура?


  • Бореться з відчуттям важкості та напруги в ногах;
  • відновлює кровообіг в судинах;
  • нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини;
  • усуває периферійні набряки після травм та операцій;  
  • активізує обмінні процеси організму;
  • знижує масу тіла за рахунок виведення зайвої рідини;
  • стимулює захисні сили організму.

Чи існують протипоказання для пневмомасажу?


Так. Основні з них - тромбофлебіт, порушення мозкового кровообігу, серцева недостатність, запальні процеси шкіри у стані загострення, вагітність.
Увага! Обов‘язково проконсультуйтесь із вашим лікарем та зробіть ультразвукове дослідження судин. УЗД судин можна зробити у нас в клініці, адже ми маємо сучасне обладнання та кваліфікованих фахівців!

Чи комфортна сама процедура?


Так, процедура є комфортною та має релаксуючий ефект. Під час процедури можна поспати та відчути повну розслабленість. А після сеансу у вас ще довгий час буде відчуття приємного тепла у всьому тілі, легкості в ногах та прилив бадьорості. Чекаємо на Вас!